Godne uwagi!

 Image

 

 

DOM Super cena!!!

 Image

 

 

 DOM CENTRUM

Image

 

 

 

Wysoki standard   

 Image

 

 

  Lokal handlowy  

 

Działka k. SzpitalaNajczęściej oglądane nowości
Podłęże, dom wielorodzinny lub pod działalność o pow.190m2, działka 539m2, cena 470.000zł
Osiedle Stałe, Kawalerka 37m2, 3 piętro, TYLKO 115.000zł
Jaworzno, Jeleń, dz.budowlana ok.860m2, TYLKO 100.000zł
Podłęże, przytulna kawalerka z balkonem 30,47m2, 109.000zł
Ładny, gotowy do zamieszkania dom o pow. 128m2 w spokojnej części Jaworzna-Jeleń, 515.000zł

 Dodaj do ulubionych
 Ustaw jako startową

Licznik
1402523 odwiedzających

Kto jest online
Aktualnie jest 76 gości online

Strona główna

Biuro Nieruchomości Parcela Jaworzno
Profil działalności Biura   Drukuj  E-mail 

Działamy na jaworznickim rynku  od 1999 roku.Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz członkiem BCK SPON Bielsko Częstochowsko Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Jako jedyne Biuro Nieruchomości w mieście mamy rekomendację Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości  do prowadzenia praktyk  zawodowych na Pośrednika w obrocie Nieruchomościami. Posiadamy wykupioną polisę  od Odpowiedzialności Cywilnej (zgodnie z postanowieniami ustawy o gospodarce nieruchomościami) za szkody mogące powstać w związku z  wykonywaniem czynności pośrednictwa.

Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie obrotu     nieruchomościami: Kupna, najmu i wynajmu domów mieszkań, lokali użytkowych oraz działek pod budownictwo mieszkaniowe i działalność komercyjną.

Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami gruntowymi, działkami pod budownictwo mieszkaniowe i komercyjne. Przygotowujemy tereny budowlane dla developerów.

Zapewniamy profesjonalną (Licencja Państwowa 2681) i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji. Współpracujemy z najlepszymi biurami notarialnymi, geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi i bankami pośrednicząc w udzielaniu kredytów na zakup nieruchomości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku nieruchomości, udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych do korzystnego rozwiązywania problemów mieszkaniowych i nieruchomościowych.

Swoim zakresem działania obejmujemy przede wszystkim województwo śląskie  ze względu na wieloletnie doświadczenie związane z działalnością na tym obszarze. Do zleceń  spoza obszaru województwa śląskiego posiadamy  wyspecjalizowana komórkę, która zajmuje się tego typu zleceniami.

Powrót do strony głównej